Угода та повідомлення про навчання

Остаточно дата навчальної сесії затверджується за 1 місяць до її початку.
Перед початком навчання укладається угода між замовником та виконавцем у двох екземплярах.
У повідомленні вам буде надано детально інформацію: погодинний план, місце проведення, час зустрічі.
Практична інформація (план, як добратися, готель тощо). Пропозиції щодо проживання будуть надаватися учасникам за їх бажанням, щоб краще організувати їх перебування у Києві.

Умови надання послуг

Анулювання навчальної сесії

ЖЕСТ залишає за собою право анулювати навчальну сесію у випадку, якщо не набралася достатня кількість замовлень для формування групи. Зареєстровані учасники навчання та служби з підготовки персоналу підприємств, де вони працюють будуть попередженні про це заздалегідь. Їм будуть запропоновані можливості щодо відшкодування передплати у повному розмірі або перенесення навчання на інші дати.

Анулювання реєстрації/заміна учасника навчання

Заміна учасника навчання може бути здійснена у будь-який момент. У випадку виникнення форс-мажорних обставин, навчання учасника може також бути перенесено на наступну сесію.
У випадку анулювання реєстрації за менш ніж 15 днів до початку навчальної сесії, ЖЕСТ утримує 50% від сплаченої суми. У випадку неявки учасника на навчання без попереднього анулювання, ЖЕСТ утримує всю сплачену суму.

Оцінка навчання

Після закінчення навчання кожен з його учасників заповнює картку оцінки наданої послуги. Після цього будуть вжиті відповідні заходи з метою уникнення повторення невідповідностей у майбутньому та забезпечення постійного покращенні навчання, що пропонується.

Рахунок

Після навчання безпосередньо на підприємство чи в лабораторію надсилаються: рахунок, сертифікат про проходження навчання та картка присутності.